KONKURSY
Konkurs "Wybieram naszą szkołę"
Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs dla klas I-III , IV-VI i gimnazjum pod hasłem: „Wybieram naszą szkołę!!!” Stwórzcie plakat, który będzie odpowiedzią na pytanie dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Prace można wykonać …