PROJEKTY
Wycieczka do muzeum
Dnia 18 czerwca 2015 r. w ramach lekcji muzealnej uczniowie klas I gimnazjum uczestniczyły w Projekcie ARADO w Kamiennej Górze. To podziemna trasa turystyczna, która jako jedna z niewielu w Polsce, przenosi swoich gości …