SPORT
Sukcesy naszych uczniów z geografii !!!
Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się awansem do etapu rejonowego Olimpiady Geograficznej dla uczniów dolnośląskich gimnazjów. Są nimi uczniowie klasy IIIB Weronik…