PRZEDSZKOLE
Spotkanie przedszkolaków z pracownikami policji
19.10.2018r. przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantami. Tego dnia gośćmi naszego przedszkola byli funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Wałbrzychu, którzy bardzo ciekawie i pasjonująco opowiadali o swojej pracy…