Mnożyli
dzielili, dodawali i ...biegali. Udowodnili,że doskonale znają
tabliczkę mnożenia, a matematyki można się też nauczyć na sali
gimnastycznej, w sportowym stroju i na czas. Uczniowie klas trzecich
i czwartych wzięli udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach w
Tabliczce Mnożenia organizowanych przez Zespół Szkół w
Pisarzowicach. Miło nam poinformować, że drużyna trzecioklasistów
zajęła II miejsce, a czwartoklasistów- III miejsce.
A oto
nasi matematycy- sportowcy:
klasa III: Stanisław Kozań, Antoni
Pilecki, Oliwier Sobies i Kinga Cwojdzińska
klasa IV: Zosia
Cieplicka, Marysia Solarz, Aleksandra Ladenberger i Agata
Mróz
Gratulujemy!(D.B)