Tabliczka mnożenia im niestraszna

Tabliczka mnożenia im niestraszna

Mnożyli dzielili, dodawali i ...biegali.

 Mnożyli dzielili, dodawali i ...biegali. Udowodnili,że doskonale znają tabliczkę mnożenia, a matematyki można się też nauczyć na sali gimnastycznej, w sportowym stroju i na czas. Uczniowie klas trzecich i czwartych wzięli udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia organizowanych przez Zespół Szkół w Pisarzowicach. Miło nam poinformować, że drużyna trzecioklasistów zajęła II miejsce, a czwartoklasistów- III miejsce.
A oto nasi matematycy- sportowcy:
klasa III: Stanisław Kozań, Antoni Pilecki, Oliwier Sobies i Kinga Cwojdzińska
klasa IV: Zosia Cieplicka, Marysia Solarz, Aleksandra Ladenberger i Agata Mróz
Gratulujemy!(D.B)

Tabliczka mnożenia