KONKURSY
KONKURS SYNAPSIK MEN
Uczniowie klas II - III kolejny raz wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie SYNAPSIK MEN - sesja jesienna 2021. Czworo uczniów naszej szkoły zostało laureatami tej edycji, zdobywając wysoką liczbę punktów i osiągając wyn…