PRZEDSZKOLE
,, MNIAM, MNIAM ”JAKIE PYSZNE KANAPKI
Takiego drugiego śniadania można tylko pozazdrościć : razowy chlebek, posmarowany masełkiem, do tego sałata, a na niej jajeczko, ogórek, rzodkiewka – posypane szczypiorkiem i rzeżuszką. Mniam, mniam ! Prawdziwa pychota! …