KONKURSY
PIOSENKĄ TURYSTYCZNĄ ŻEGNAMY SEZON
Mocnym przytupem dziewczęta z naszej szkoły pożegnały sezon turystyczny, występując w konkursie piosenki w Boguszowie- Gorcach, w Centrum Kulturalnym Szybu ,,Witold”. Każdego roku wracamy z nagrodami, bo talentów wokalny…